UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekać do REFERENDUM a potem ws portu sprawy przyjma inny tryb. A to dlatego że rządzące w Elblągu P O i PSL i SLD jest nie do rządzenie. Na aut.
Czekać do REFERENDUM a potem ws portu sprawy przyjma inny tryb. A to dlatego że rządzące w Elblągu P O i PSL i SLD jest nie do rządzenie. Na aut.