UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marcin40 - Port w Elblagu nie mialby byc konkurencja dla 3miasta, a portem je wspomagajacacym. Polecam ci wypowiedz samego dyrektora portu w Gdansku, ktory o tym wlasnie mowil.

Ferdek.Schichau

Anuluj