UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko panstwo jest w stanie zrealiwoac inwestycje i utrzymac dzialanie portu. Dlatego liczace sie porty w Polsce sa panstwowe. Port samorzadowy to mrzonki. Chyba, ze nasz prezydent ma gdzies zakopane wielkie rezerwy walutowe?

Ferdek.Schichau

Anuluj