UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent oczywiście chce aby rząd zainwestował w port DO 100 milionów złotych, ale te pieniądze nie mogą zostać wydane na pogłębienie toru wodnego - do czego ustawy zobowiązują rząd bez inwestowania w port. Prościej wyjaśnić już się chyba nie da...
paradise