UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent oczywiście chce aby rząd zainwestował w port DO 100 milionów złotych, ale te pieniądze nie mogą zostać wydane na pogłębienie toru wodnego - do czego ustawy zobowiązują rząd bez inwestowania w port. Prościej wyjaśnić już się chyba nie da...

paradise

Anuluj