UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak najszybciej doprowadzić do odwołania tych którzy nie potrafią zarządzać miastem Elbląg. Przecież Ci Panowie nie potrafią ( przez tak wiele lat ) zrobić porządek z sygnalizacją świetlną. Wszyscy wiedzą że największe zużycie paliwa ma samochód podczas ruszania a co za tym idzie najwięcej wydala tych nieszczęsnych spalin. jak widać tym ludziom na tym nie zależy. O nowym rozkładzie jazdy kursowania komunikacji miejskiej a zwłaszcza o ich nowych trasach to już w ogóle szkoda gadać.