UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rząd chce zagarnąć "Katar północy" (nasze miasto) i mieć na wyłączność wydobycie ropy i gazu z naszych terenów. I super ekstra nasz port.

Szejk Ali

Anuluj