UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rząd chce zagarnąć "Katar północy" (nasze miasto) i mieć na wyłączność wydobycie ropy i gazu z naszych terenów. I super ekstra nasz port.
Szejk Ali
Rząd chce zagarnąć "Katar północy" (nasze miasto) i mieć na wyłączność wydobycie ropy i gazu z naszych terenów. I super ekstra nasz port.
Szejk Ali