UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli to elbląskie firmy to żadni inwestorzy, cała Modrzewina to firmy, które już tu istniały i zmieniają lokalizację, zatrudnienie nie zmieni się na tyle, aby miało to wpływ na rynek zatrudnienia. Jakoś miastu nie udało się od wielu lat ściągnąć prawdziwego inwestora spoza miasta.
Jajko