UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu jakiś skład gdzie zatrudnią 10 ludzi za najniższą krajową - to MIS na miarę koalicji rządzącej Elblągiem ( PO -PSL-Lewica)
Znowu jakiś skład gdzie zatrudnią 10 ludzi za najniższą krajową - to MIS na miarę koalicji rządzącej Elblągiem ( PO -PSL-Lewica)