UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu jakiś skład gdzie zatrudnią 10 ludzi za najniższą krajową - to MIS na miarę koalicji rządzącej Elblągiem ( PO -PSL-Lewica)


Anuluj