UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale się wzruszyłem, że w miejscu, gdzie powinno być osiedle domków jednorodzinnych postawia koleiną halę..... No cóż każdy wie ale nie w Elblągu, że na przedmieściach miast powstają Zony Industriale..... Czyli powinny powstać wzdłuż S22 i S7 nie że jeździ się przez całe miasto....
Kat_Na_Idiotów