UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I niestety, te materiały nigdy nie ujrzą światła dziennego, Marku. Kisicie je w archiwum, w jakim xelu, Noe wiem, a rubryka o historii Elbląga, archiwum w TV Żuławy, dawniejszej Telewizji Elbląskie jest pusta. Kiście dalej.

Nie dam, bo nie mam.

Anuluj