UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Julek - dziękuję Co za to, że od wielu lat opowiadasz o Elblągu i rozbudzasz zainteresowanie naszym miastem. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam - Daniel Lewandowski
Julek - dziękuję Co za to, że od wielu lat opowiadasz o Elblągu i rozbudzasz zainteresowanie naszym miastem. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam - Daniel Lewandowski