UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Julek - dziękuję Co za to, że od wielu lat opowiadasz o Elblągu i rozbudzasz zainteresowanie naszym miastem. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam - Daniel Lewandowski


Anuluj