UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy Pan zaczynal Elbląg w dobrej sytuacji pod kazdym względem, bylo o czym pisać i co pokazywać! To byla przyjemność Kiedy pan się pojawiał i tworzyl sympatyczną atmosferą, ale i ludzie byli inni bez jadu, zlosliwości, mściwości i zawiści! Z przyjemnością dxis ogląda się programy nagrywane wiele lat temu! Najwazniejsze jednak to ze jest Pan i pozostanie osobowością, o ktorej w przeciwienstwie do innych zawsze pozytywnie się myśli ! Pozdrawiamy stary, dobry Elbląg i jego osobowość!


Anuluj