UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nic nie ma za darmo. - Moze tez byc rozsadne wydatkowanie budzetu. Moze nikt np. w takim Kaliszu nie wywala 40tys na strone internetowa, czy rementuje nawierzchnie mostu za pol banki, zamiast reklamowac.
@Nic nie ma za darmo. - Moze tez byc rozsadne wydatkowanie budzetu. Moze nikt np. w takim Kaliszu nie wywala 40tys na strone internetowa, czy rementuje nawierzchnie mostu za pol banki, zamiast reklamowac.