UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezesie Guminiak a gdzie wywiad po rundzie jesiennej!!!!! a także prezydenta Elbląga pana Wróblewskiego kiedy nastąpi dalsza modernizacja stadionu miejskiego na A8 i co z wygranym budżetem obywatelskim za rok 2021!!!!!

Elblązanin

Anuluj