UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nic nie ma za darmo. - Prawdę rzecze - "darmowe" są prezenty z cyklu "plus" od pisiorów... TYLKO WSZYSTKIM NAM PRZYJDZIE ZA TO ZAPŁACIĆ bo nie ma nic za darmo!!!
Antypisior
@Nic nie ma za darmo. - Prawdę rzecze - "darmowe" są prezenty z cyklu "plus" od pisiorów... TYLKO WSZYSTKIM NAM PRZYJDZIE ZA TO ZAPŁACIĆ bo nie ma nic za darmo!!!
Antypisior