UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nic nie ma za darmo. - Prawdę rzecze - "darmowe" są prezenty z cyklu "plus" od pisiorów... TYLKO WSZYSTKIM NAM PRZYJDZIE ZA TO ZAPŁACIĆ bo nie ma nic za darmo!!!

Antypisior

Anuluj