UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kkk/wf/ - Moim zdaniem Pani Dyrektor wyglądała bardzo ładnie i odpowiednio do uroczystości. Każdemu nie dogodzisz. Nawet w dresach było by odpowiednio w końcu to szkoła sportowa; )

Każdemu nie dogodzisz

Anuluj