UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniała Osoba, którą miałem przyjemność poznać i kilka razy z Nią rozmawiać. Ale jednak łyżka dziegciu w beczce miodu - brzydkim sformułowaniem w takiej sprawie jest "... oznaczyć imieniem... "! Chyba odpowiedniejsze byłoby "uhonorować" lub "nadać". A uczniom gratuluję i hali i Patronki!!!

elbląski kibic

Anuluj