Nie znam się na dinozaurach ale jeśli chlopak z Elbląga znalazł jednego to GRATULUJĘ. Pozdro.sąsiad24
Nie znam się na dinozaurach ale jeśli chlopak z Elbląga znalazł jednego to GRATULUJĘ. Pozdro.