UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idiotyzmem władz jest brnięcie w kontynuowanie "skrótu przez Bażantarnię", przy jednoczesnym zaniechaniu przebudowy takich by-passów i wąskich gardeł.
pioan
Idiotyzmem władz jest brnięcie w kontynuowanie "skrótu przez Bażantarnię", przy jednoczesnym zaniechaniu przebudowy takich by-passów i wąskich gardeł.
pioan