UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idiotyzmem władz jest brnięcie w kontynuowanie "skrótu przez Bażantarnię", przy jednoczesnym zaniechaniu przebudowy takich by-passów i wąskich gardeł.

pioan

Anuluj