UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu cięcia i ograniczenia bo rząd nam nie dał. Bardzo szkoda, że miasta nie stać. Ważne, że jest na kogo zrzucić winę.

Eee tam

Anuluj