UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu cięcia i ograniczenia bo rząd nam nie dał. Bardzo szkoda, że miasta nie stać. Ważne, że jest na kogo zrzucić winę.
Eee tam
Znowu cięcia i ograniczenia bo rząd nam nie dał. Bardzo szkoda, że miasta nie stać. Ważne, że jest na kogo zrzucić winę.
Eee tam