UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kogo obchodzi piłka ręczna... już więcej dzieciaków jeździ na hulajnogach, deskorolkach, czy bmx niż gra w piłkę ręczna. Nie rozumiem po co na siłę promować ten sport, który trenuje 1% młodzieży.
Kogo obchodzi piłka ręczna... już więcej dzieciaków jeździ na hulajnogach, deskorolkach, czy bmx niż gra w piłkę ręczna. Nie rozumiem po co na siłę promować ten sport, który trenuje 1% młodzieży.