UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a czemuż to mosiruś i derektor tencerz zdzierają z dzieci? Przecież ani tam nie ma pomiaru czasu ani żadnych nagród. o jest kpina.
aleksyabdiejev
a czemuż to mosiruś i derektor tencerz zdzierają z dzieci? Przecież ani tam nie ma pomiaru czasu ani żadnych nagród. o jest kpina.
aleksyabdiejev