UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a czemuż to mosiruś i derektor tencerz zdzierają z dzieci? Przecież ani tam nie ma pomiaru czasu ani żadnych nagród. o jest kpina.

aleksyabdiejev

Anuluj