UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto sprzedało? A było właścicielem tej działki? Kiedy, od kogo i za ile Miasto ją nabyła? Może uda się komuś merytorycznie to wyjaśnić. A może była to darowizna lub spadek.
selavi
Miasto sprzedało? A było właścicielem tej działki? Kiedy, od kogo i za ile Miasto ją nabyła? Może uda się komuś merytorycznie to wyjaśnić. A może była to darowizna lub spadek.
selavi