UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto sprzedało? A było właścicielem tej działki? Kiedy, od kogo i za ile Miasto ją nabyła? Może uda się komuś merytorycznie to wyjaśnić. A może była to darowizna lub spadek.

selavi

Anuluj