UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie się podziali wychowankowie Iwo, Błaszczu, ,Drewo widać że zastąpili ich obcokrajowcy. Bramek nie ma Młodzi siedzą na ławie a 30 latki na boisku ledwo biegają Drewek strzelał bramki młody chłop wychowanek i co nagle słaby ?Grajcie tymi konto oddaje serducho za Conce a nie tymi co po jesieni odejdą i będą mieli gdzieś
Łukasz 12