UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety ciężko będzie się utrzymać kadra meczowa dość nie zrozumiała nowy trener próbuje ale nie wychodzi. Po raz kolejny zmiany w kadrze pokazały ze nic z tego nie ma a jest gorzej niż było Panowie prezesi po co trzymacie dwóch trenerów i płacicie pieniądze skoro i tak drugi trener nie ma pojęcia o trenerce seniorów co pokazał w swojej karierze. Szkoda ze Concordia zmierza do końca rundy na ostatnim miejscu. Był zryw z liderem tabeli ale to chyba lider zagrał słabo a nie Conca dobrze. Trenerze Adrianie niech Pan podejmuje decyzje sam i nie słucha się doradców. Prezesi tyle wsadzacie serducha w ten klub a oni nie potrafią się odwdzięczyć. Szkoda
Obserwator1