UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze że prezydent dostał 80% podwyżki płacy zasadniczej jakis czas temu.... Nie wiem czemu ale w świetle wszystkich tych podwyżek mnie to boli. Pogłebi to tylko fakt oderwania Samorządu od rzeczywistości.

kierowca z bombowca

Anuluj