UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsze że prezydent dostał 80% podwyżki płacy zasadniczej jakis czas temu.... Nie wiem czemu ale w świetle wszystkich tych podwyżek mnie to boli. Pogłebi to tylko fakt oderwania Samorządu od rzeczywistości.
kierowca z bombowca