UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie chcę słyszeć narzekania... nowe miejsca pracy to plus dla regionu i koniec. Bardzo pozytywna wiadomość!
Nie chcę słyszeć narzekania... nowe miejsca pracy to plus dla regionu i koniec. Bardzo pozytywna wiadomość!