UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mnie cieszy najbardziej młodzież z Concordii, która zdecydowanie ma lepsze umiejętności i nie gra na wynik tak jak to robią co niektórzy trenerzy z Olimpii, a raczej ich większość. Widać to nawet po najmłodszych rocznikach, gdzie przede wszystkim ta młodzież, dzieci potrafią się zachować i są nauczone pokory. Lepsza kadra trenerska to zdecydowanie, szacunek do wszystkich przeciwników, pokora to jest klucz do sukcesu. Jako rodzic mieszkający poza Elblągiem podziwiam zaangażowanie tych ludzi i całokształt jaki tworzą, aby każde z dziecko nawet te słabsze wyszło na mecz i zagrało choć 10 min, czego niestety w Olimpii brak i coraz więcej rodziców to widzi


Anuluj