UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ulica Wschodnia- dla kogo? Wydane ogromne fundusze dla kilku mieszkańców? Mam nadzieję, że wyborcy POstkomunisty ogdryzą siebie łapy, ktorymi głosowali na niego- choć nie cenię ich intelektu....


Anuluj