UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ulica Wschodnia- dla kogo? Wydane ogromne fundusze dla kilku mieszkańców? Mam nadzieję, że wyborcy POstkomunisty ogdryzą siebie łapy, ktorymi głosowali na niego- choć nie cenię ich intelektu....
Ulica Wschodnia- dla kogo? Wydane ogromne fundusze dla kilku mieszkańców? Mam nadzieję, że wyborcy POstkomunisty ogdryzą siebie łapy, ktorymi głosowali na niego- choć nie cenię ich intelektu....