UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zachciało się przekopu? To teraz będzie zero kasy na miasto, wszystko pójdzie rów, który co roku będzie się zamulał. Gratulacje i powodzenia
LolekC
Zachciało się przekopu? To teraz będzie zero kasy na miasto, wszystko pójdzie rów, który co roku będzie się zamulał. Gratulacje i powodzenia
LolekC