UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zachciało się przekopu? To teraz będzie zero kasy na miasto, wszystko pójdzie rów, który co roku będzie się zamulał. Gratulacje i powodzenia

LolekC

Anuluj