UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No niestety, nie ma z Kim rozmawiać tu sprawy utkną tak jak z ciepłem, ma gości już obcykaną tą jałową gadkę, która niczego, ale to absolutnie niczego konkretnego nie wnosi, z jednej strony żądania, z drugiej strony przyznaje, że miasto pogłębi, ale tylko przy nabrzeżu I nie mowi ile metrów, 400m ?, 600m ?, czy może jednak te 900m o których mówi rząd, widać wyraźny brak respektu dla wytycznych rządu, bo liczy sie tylko moja mojsza lokalnego kacyka, który chyba nawet nie zdaje sobie sprawy, że pobory jakie jeszcze" otrzymuje, pochodzą od rządzących tym krajem I troche pokory należałoby okazać


Anuluj