UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to pewnie ci sami eksperci co wyrkspertowali, że można o tak sobie zlikwidować izbę wytrzeźwirń i teraz miasto czyli mieszkańcy za te idiotyzmy muszą płacić,

7jv

Anuluj