UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Upowiec czy inny przybysz? Bo widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz i nie znasz topografii miasta. To tereny leśne/rekreacyjne. Jedyny widok z okna może być z leśniczówki. Bardzo dobrze że świadomi elblążanie zablokują tą szkodliwą inwestycje. Jeśli chcemy prawdziwej obwodnicy to trzeba wyburzyć i podbudować na nowo most unijny bo to tam tworzą się korki dla tych którzy jadą z obwodnicy. Zresztą wszyscy jadący od Bema nad jar czy Zawadę powinni jechać obwodnicą i wjeżdżać przez unijny ale jak wiadomo jest on przyczyną korków na wjeździe do miasta. Domagajcie się budowy nowego.
Lolka