UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież Przekop na Baltic już zrobiony I już raz świętowano, to co za tydzień znowu balanga w mieście? Aaaaa rozumię tym razem zaproszono ratuszowych dygnitarzy
Przecież Przekop na Baltic już zrobiony I już raz świętowano, to co za tydzień znowu balanga w mieście? Aaaaa rozumię tym razem zaproszono ratuszowych dygnitarzy