UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież Przekop na Baltic już zrobiony I już raz świętowano, to co za tydzień znowu balanga w mieście? Aaaaa rozumię tym razem zaproszono ratuszowych dygnitarzy


Anuluj