UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomniano dodać, że ze względu na to, że miasto Elbląg nie zamraża lodowiska, nasi zawodnicy shorttracku, hokeisci i lyzwiarze figurowi muszą trenować poza Elblągiem. W tym mieście nikt nie pomaga w rozwoju sportu a wręcz przeszkadza. Taki mamy klimat...

Bhi 453

Anuluj