Piękne zdjęcie. Jak dla mnie "6". Szkoda, że nie wygrało. Moim zdaniem jest najlepsze.Marcin Mongiałło
Piękne zdjęcie. Jak dla mnie "6". Szkoda, że nie wygrało. Moim zdaniem jest najlepsze.