UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdobywca pierwszego miejsca w rywalizacji Rowerowa Stolica Polski jest mieszkańcem GDAŃSKA i czerwcowe trasy pokonywał w okolicach Trójmiasta. Z racji tego, że Gdańsk nie uczestniczył w tej rowerowej akcji, formuła regulaminu zezwoliła "zwycięzcy" przenieść przejechane kilometry na konto Elbląga.