UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żal mi tych ludzi kupujacych te małe klitki za 500-700 tys zl, deweloper was dyma na kazdym kroku, wiele fuszerek bubli i to wszytsko beda splacac wasze dzieci i wnuki. gorzej niz w rosji czy na bialorusi

wonzruskimi

Anuluj