UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - A potrafisz ot tak po ludzku odpowiedzieć z szacunkiem do drugiego człowieka? Czy tylko potrafisz bluzgać wyzywać ubliżać? Ja wiem że tak najprościej ukryć swoje kłamstwa nikczemne wywyższanie swoich zasług. Przypuszczam że juz nigdy nikt nie dowie się prawdy na Twój temat.
Niszczlewactwo