UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego chcecie tworzyc takie koszmary- macie przecież zdjęcia, ryciny- rozumiem, że rekonstrukcja ale niech to będzie podobne do tego co przez wieki stworzył duch miasta- jakkolwiek pompatycznie by to nie brzmiało pozdrowienia z warszawy
ku-wa