UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kawe to se sama wypij - redaktur wypije i później nie będzie mógł zasnąć... też nie myślisz co piszesz.
siesta777
kawe to se sama wypij - redaktur wypije i później nie będzie mógł zasnąć... też nie myślisz co piszesz.
siesta777