UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje dla Viktorii i całej ekipy! I jeszcze jedno - Panie Sebastianie, wiem że pora późna, ale literówki w tekście utrudniają czytanie. Może pomogłaby mocna kawa?!
paterek
Gratulacje dla Viktorii i całej ekipy! I jeszcze jedno - Panie Sebastianie, wiem że pora późna, ale literówki w tekście utrudniają czytanie. Może pomogłaby mocna kawa?!
paterek