UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy panowie z awansu wewnętrznego / derektorzy / nie wiedzą że na tej powierzchni / boiska / nie można grać w piłkę nożną? Ale co się dziwić jeden tancerz, drugi harcerz i wszystko jasne?

kuk

Anuluj