UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nowa Trybuna dla Elbląga - Co ty wypisujesz? Ty jesteś normalny? I pytam z troską o ciebie bo w tym stanie możesz zrobić sobie krzywdę.


Anuluj