UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nowa Trybuna dla Elbląga - Co ty wypisujesz? Ty jesteś normalny? I pytam z troską o ciebie bo w tym stanie możesz zrobić sobie krzywdę.
@Nowa Trybuna dla Elbląga - Co ty wypisujesz? Ty jesteś normalny? I pytam z troską o ciebie bo w tym stanie możesz zrobić sobie krzywdę.