UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby stadion mialobyc naprawdę miejski byłbym ZA. Niestety moim zdaniem jeden klub uzurpuje sobie prawo do stadionu

Równouprawnienie

Anuluj