UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby stadion mialobyc naprawdę miejski byłbym ZA. Niestety moim zdaniem jeden klub uzurpuje sobie prawo do stadionu
Równouprawnienie
Gdyby stadion mialobyc naprawdę miejski byłbym ZA. Niestety moim zdaniem jeden klub uzurpuje sobie prawo do stadionu
Równouprawnienie