UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden wygrany mecz to nie jest niewiadomo jakie osiągnięcie. Są pilniejsze wydatki niż trawnik dla kopaczy. Poza tym i tak obywatele wydają na to dużo pieniędzy chociażby poprzez obstawę policyjną co też dużo kosztuje.

WiesławPaleta

Anuluj