UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeden wygrany mecz to nie jest niewiadomo jakie osiągnięcie. Są pilniejsze wydatki niż trawnik dla kopaczy. Poza tym i tak obywatele wydają na to dużo pieniędzy chociażby poprzez obstawę policyjną co też dużo kosztuje.
WiesławPaleta