UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS zarządu oddania portu należącego do władz samorządowych za darmo na rzecz Skarbu Państwa. Natomiast później łaskawie wydadzą 100 mln złotych na jego modernizacje. Moim zdaniem można to zrobić bez przejęcia portu i pozostawić go pod opieką samorządu.
Karniej Beniamin