Gdyby był to majątek Niemca, Graś z PO byłby dozorcą za kasę. ( Epizod z nieudolnych rządów PO)Gość 45
Gdyby był to majątek Niemca, Graś z PO byłby dozorcą za kasę. ( Epizod z nieudolnych rządów PO)