UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj na symulatorze działania pasów bezpieczeństwa nie było siedzisk dla małych dzieci i pasy rżnęły im szyje... gdy powiedziałem to Pani porucznik Policji która na stanowisku obok z zakresu bezpieczeństwa, pytała dzieci czy takie siedziska mają ich rodzice w samochodzie itp np rozmowy prze z telefon... z przerażaniem pobiegła na tamto stanowisko... Brawo Pani porucznik z interwencję. @MO


Anuluj