UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwnym zbiegiem okoliczności nikt nie pochwalił się remontem ul. Marymonckiej. Czyżby wybór tej ulicy z różnych powodów miałby zostać tajemnicą? Ciekawi mnie to tym bardziej, że są wokół drogi o dużo gorszej nawierzchni lub wręcz tylko z płytami sprzed 20 lat i bez asfaltu.
zasmucony