UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwnym zbiegiem okoliczności nikt nie pochwalił się remontem ul. Marymonckiej. Czyżby wybór tej ulicy z różnych powodów miałby zostać tajemnicą? Ciekawi mnie to tym bardziej, że są wokół drogi o dużo gorszej nawierzchni lub wręcz tylko z płytami sprzed 20 lat i bez asfaltu.

zasmucony

Anuluj